GENEMEK, asansör sektöründe kat ve kabin panelleri, butonyerler, çağrı butonları, LCD ekran, kayar dijital ve 7 segment göstergeler, kontrollü geçiş sistemleri, hazır tesisat sistemleri gibi birçok yan ürün hizmeti veren bir firma olarak, insan faktörünün ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu bağlamda konumumuzu koruyup geliştirebilmenin, sahip olduğumuz insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile sağlanacağına dair inancımız tamdır.

Bu ailenin tüm üyelerinin, başarı ve  mesleki gelişiminize katkıda bulunmaka fırsatları yaratmalarına olanak sağlayacak çalışma ortamları geliştirme çabası içerisindeyiz.

Kurum stratejileri ile insan kaynakları yönetiminin eş güdümünü sağlayan, yenilikçi, proaktif gelişim odaklı bir yaklaşımla beslenen insan kaynakları sistemlerini geliştirmek ve yürütmek temel yaklaşımımızdır.

Gen Elektromekanik sizlerle tanışmak, şirket içi eğitim ile mesleki gelişiminize katkıda bulunmak ve sizi Genemek ailesinin bir üyesi olarak görmek isteriz.

Eğer, sektörte uzmanlarımız arasına katılmak, müşterilerimize ve bize yeni çözümler önermek, hepsinin ötesinde, hızla büyüyen, dinamik bir ekibin parçası olmak isterseniz
E-Posta ile veya Online başvuru formunu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Genemek İnsan Kaynakları : 
ik@genemek.com